b_400_400_16777215_0_0_images_stories_2016_aktualnosci_cs_n.jpg16.01.2016 w Mińsku Mazowieckim miały miejsce Mistrzostwa Polski w których startowała nasza ekipa. W sobotę jako pierwszy do rywalizacji przystąpił Szymon Milion który stoczył walkę z Patrykiem Oliwą zgodnie z oczekiwaniami walka zakończyła się na korzyść Szymona i jeszcze przed czasem. Do walki finałowej na przeciw popularnego "Młodego" stanął Sebastian Wąsowski z Klubu Sportów Walki Tae. Szymon od początku narzucił swoje tempo ostatecznie zajął 1 miejsce i zdobył tytuł Mistrza Polski w kick-boxingu.

W kolejnej odsłonie zawodów zawalczyli nasi młodzicy, Kacper Przybyła i Sebastian "Irokez" Gajak, którym po wielu pojedynkach przyszło stoczyć bój o brązowy medal. Ciężka i zacięta walka zdecydowała że brąz zabrał do Wodzisłąwia Sebastian.
Kolejne Walki stoczyli też Patryk Obrebski i Kacper Pawlucy, Którzy po zaciętych i wyrównanych bojach ulegli swoim przeciwnikom niejednogłośnie na punkty, zostawiając na macie wiele serca.
Niespodzianką były walki Krzysztofa"Pawlaka" Pośpiecha zaimponował wytrzymałością, sercem i wolą walki zajął ostatecznie 3 miejsce i brązowy medal.

foto na zdjęciu z lewej Szymon a po prawej 13 krotny Mistrz Świata Franki Pawlak