Strona główna >> Aktualności >> Wesołe Czyżowice

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „PERSPEKTYWA” dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia IX festynu rodzinnego „Wesołe Czyżowice” w dniu 5 czerwca 2016 r.

Przede wszystkim dziękujemy rodzicom i dzieciom, młodzieży, organizacjom, osobom prywatnym - za udział w korowodzie, piękne stroje wspaniałe pojazdy oraz stworzenie jedynej, niepowtarzalnej atmosfery.

Dziękujemy też za pomoc ochotnikom z OSP w Czyżowicach, harcerzom z ZHP „Żwirki i Wigury”, Magdalenie Sieńko z „Kreatorni” Studio, Szkole Muzyki Rozrywkowej „Kahal”, sołtysowi Marianowi Jureczka, redaktorowi Bogusławowi Jordanowi z e-gorzyce, Januszowi Reclikowi, Damianowi Parmie, dyrekcji i nauczycielom z miejscowego przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia festynu „Wesołe Czyżowice.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Zarząd SAL „Perspektywa”

 

Read moreKolejna edycja juz za nami. Mimo kapryśnej pogody bawilismy sie doskonale. W klimatach lat 20-tych i 30-tych korowodem tłumnie przemaszerowaliśmy na Rancho Western Country gdzie odbyła sie druga cześć imprezy. 

Czyżowice staja sie coraz bardziej wesołe.

 

 

Read more

 

 

 

Read more

1 czerwca br. ulicami Czyżowic, już po raz siódmy, przeszedł barwny korowód przebierańców i dziwnych pojazdów w ramach Festynu Rodzinnego „Wesołe Czyżowice” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Perspektywa”.
W korowodzie udział wzięli najmłodsi mieszkańcy Czyżowic z rodzicami i opiekunami, uczniowie szkół, chórzyści, zespół „Czyżowianki”, sportowcy z LKS „Naprzód” Czyżowice, członkowie SAL „Perspektywa” oraz wiele osób z Czyżowic.

 

Zapraszamy do zapisów oraz udziału w korowodzie a także w II Czyżowickim Biegu Rodzinnym

 

 

W dniu 12.03.2014 r. (środa) o godz. 17.00 w Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach, odbędzie się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” w Czyżowicach, na które zapraszamy również chętnych do współpracy i nowych członków.

 

Read more„Czyżowice. Wczoraj, dziś i jutro”  to tytuł książki, wydanej z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” z Czyżowic. Do publikacji udało się pozyskać środki z Lokalnej Grupy Działania „Morawskie Wrota”. Publikacja posiada niezwykłe walory.

 
Więcej artykułów…
Stronę oglądano:: 2908
 • W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, począwszy od 2 marca 2015 r. w godz. od 18.00 do 19.30 w biurze na parterze Wiejskiego Domu Kultury w Czyżowicach przy ulicy Strażackiej 8 Radny Gminy Gorzyce - Pan Daniel Kurasz z Czyżowic będzie pełnił dyżury…
  Więcej…
 • Liczba mieszkańców: 3 452 (stan na dzień 1.1.2015) Powierzchnia: 783 ha 
  Sołtys: Marian Jureczka - tel. 32…
  Więcej…
 • Jak już wcześniej informowaliśmy SAL „Perspektywa” w Czyżowicach zamierza wydać drugą książkę o Czyżowicach pod roboczym tytułem  „Czyżowice -  Ludzie wczoraj, dziś i jutro”   Zbieramy materiały dotyczące mieszkańców naszej miejscowości. Zwracamy się do czyżowian z prośbą o propozycje nazwisk osób godnych upamiętnienia. Prosimy też o udostępnienie: - życiorysów wraz z…
  Więcej…
 • Chór MONIUSZKO ogłasza nabór kandydatów!
  Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież, rodziców i dziadków. Jeśli kochasz muzykę i śpiew – przyjdź!
  Więcej…
<<  Kwiecień 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Pogoda
W galerii zdjęć