b_400_400_16777215_00_images_stories_2014_plakat_plakat_maly.jpg

Zapraszamy miłośników i amatorów fotografii powyżej 15 roku życia do udziału w projekcie pod nazwą „START FOTOGRAFIA – od kursu fotograficznego dla amatorów połączonego z obsługą cyfrowej lustrzanki i programu do obróbki zdjęć do wystawy fotografii”.

W programie kursu przewidujemy wprowadzenie do fotografii, podstawy fotoreportażu, fotografię przyrodniczą, portretową i sportową – całość obejmuje warsztaty teoretyczne jak i praktyczne, wypady w plener oraz obsługę programu graficznego do obróbki zdjęć. Zajęcia będą prowadzić profesjonaliści w swoim fachu, i co najważniejsze – to wszystko za darmo!

Obowiązuje jedynie kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy osobiście w biurze Domu Kultury w Olzie od 4 kwietnia. Projekt zakończy się wystawami fotografii uczestników w GOK w Godowie, GBP w Rogowie oraz w Świetlicy w Zabełkowie. 8 kwietnia startujemy z fotografią o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury w Olzie!

Zapraszamy!

Projekt „START FOTOGRAFIA - od kursu fotograficznego dla amatorów połączonego z obsługą cyfrowej lustrzanki i programu do obróbki zdjęć do wystawy fotografii” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.