×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but SALPerspektywa/2014_jarmark/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
SAL "Perspektywa"
Odsłony: 5039

b_400_400_16777215_00_images_stories_SALPerspektywa_2014_jarmark_DSC_0188_e4c99.jpg7 grudnia br. już po raz siódmy w pięknej scenerii Szwajcarii Czyżowicki odbyły „Czyżowickie spotkania kolędowe” połączone z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym.
Z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” spotkali się mieszkańcy Czyżowic by wspólnie przygotować się do okresu Bożonarodzeniowego poprzez kolędowanie. Jest to także możliwość zakupu ozdób i kartek bożonarodzeniowych.
Z roku na rok, spotkanie cieszy się coraz większą popularności. Kolędują organizacje, instytucje, przybyli goście oraz św. Mikołaj. W roku bieżącym Rada Rodziców działająca przy miejscowej podstawówce postanowiła wyciągnąć dzieci z całymi rodzinami na wspólne kolędowanie oraz pieczenie kiełbasek.

 

Za pomoc w organizacji tegorocznego spotkania, serdecznie dziękujemy: Magdalenie Paloc, Henrykowi Sosna, Robertowi Wija, Markowi Szczyrba, Franciszkowi Kuczka, Januszowi Reclikowi i Jolancie Kaweckiej.
Zarząd SAL „Perspektywa”


PODZIĘKOWANIE
Serdeczne słowa podziękowania składamy naszym darczyńcom i sponsorom, którymi w 2014 roku byli:
Wójt Gminy Piotr Oślizło, Piotr Boniakowski, Jan Worek, Janusz Reclik, Studio Reklamy „Efekt” z Wodzisławia Śląskiego.

Zarząd SAL „Perspektywa”

 

 

{gallery}SALPerspektywa/2014_jarmark/{/gallery}