×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wdk/kajaki/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
Ośrodek Kultury w Czyżowicach
Odsłony: 3397

 

b_400_400_16777215_00_images_stories_wdk_kajaki_IMG_5566.JPGNauka i wypoczynek na wodach Olzy i Odry to eksperymentalna wakacyjna forma skierowana do młodzieży przez Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach.

W dniach od 17 do 20 sierpnia br. w Wierzniowicach młodzież poznawała i doskonaliła umiejętności kajakarskie. W sumie, przez 4 dni obozu uczestnicy przepłynęli prawie 50 km szlaków rzecznych. Do najbardziej ekstremalnych i wysiłkowych wyczynów podczas obozu zaliczyć należy spływ rzeką Piotrówką i Olzą aż do Wierzniowic.

 

Nad 13 uczestnikami obozu opiekę instruktorską sprawowali kajakarze: Klaudiusz Dawid, Roman Stolfa, Marek Kabot, a także instruktorka kulturalno-oświatowa Magdalena Smyczek.

Obóz zorganizowany został we współpracy ze Stowarzyszeniem „Posejdon”, którego prezesem jest Józef Toboła.

Zdyscyplinowana grupa uczestników, a także ciekawy, intensywny program obozu złożyły się na wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia.

Ahoj wodniacy! Do zobaczenia na wodzie za rok!

 

Bibianna Dawid

{gallery}wdk/kajaki/{/gallery}