×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /wdk/mikolaj/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
Ośrodek Kultury w Czyżowicach
Odsłony: 3017

mikołaj zdjęcie 1 3b18e

6 grudnia to wyjątkowy dzień, który kochają wszystkie dzieci, bowiem w tym właśnie dniu otrzymują prezenty od niezwykłego człowieka - Świętego Mikołaja. Ten staruszek z siwą brodą jest uwielbiany i kochany przez dzieci na całym świecie, ponieważ jest nie tylko ich przyjacielem, ale również powiernikiem ich marzeń i życzeń. Również w tym roku, jak już od wielu, wielu lat Święty Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach Czyżowic i przybył do Wiejskiego Domu Kultury z wielkim workiem wypełnionym prezentami. Na tym niezwykłym spotkaniu każde dziecko miało okazję podejść do Mikołaja i otrzymać podarunek.

Dodatkowo oprócz prezentu i rozmowy z Mikołajem dzieci mogły wziąć udział w wielu grach i zabawach przygotowanych przez pomocnika Świętego z Laponii – Elfa, które rozbawiły wszystkich do łez. Na zakończenie przesympatycznego spotkania Mikołaj podziękował dzieciom za mile spędzony czas i obiecał, że za rok znów zagości w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach. Czekamy z niecierpliwością!!!

{gallery}/wdk/mikolaj/{/gallery}