×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wdk/relacje/rodzinne_koledowanie/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
Ośrodek Kultury w Czyżowicach
Odsłony: 2754

DSC 4468 9b62d

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia - święta dla wszystkich polskich rodzin bardzo wyjątkowe i kojarzące się z ciepłem domowego ogniska.

Z tej też okazji w niedzielne popołudnie 15 grudnia mieszkańcy Czyżowic i zaproszeni goście, wspólnie z działającymi przy WDK zespołami: "Bluszcz", "Trzy piąte" oraz "Poddaszem z widokiem na niebo" mieli okazję poczuć przedświęteczny klimat, zaśpiewać najpiękniejsze, polskie kolędy. "Rodzinne spotkanie kolędowe" taki tytuł nosił koncert podsumowujący projekt "Eko Mozaiki" – czyli cyklu praktycznych warsztatów rozwijających ekologiczną kreatywność, który relalizowaliśmy w czyżowickim domu kultury i świetlicach w Rogowie i Bełsznicy. Oprócz wspólnego kolędowania, wszyscy mogli spróbować lukrowania ciasteczek oraz przygotowania ozdób świątecznych. Zapach choinki, blask pałących się świec, lukrowanie ciasteczek, radość w połączeniu ze wspólnym śpiewem zrodziło rodzinny, radosny i niezapomiany nastrój, który zbliżył nas wszystkich do siebie i sprawił, że ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. Reiman Ewa instruktor WDKC

{gallery}wdk/relacje/rodzinne_koledowanie/{/gallery}