×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wdk/relacje/2014/warsztaty/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
Ośrodek Kultury w Czyżowicach
Odsłony: 1957

111 8f1e3

15 listopada br. w Świetlicy Wiejskiej w Rogowie odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu "Świąteczna EKO Mozaika" dofinansowanego z środków Działaj Lokalnie. W warsztatach wzięła udział liczna grupa dzieci zainteresowanych własnoręcznym wykonaniem ozdób świątecznych.

Na początku spotkania pani Hanna Władarz zapoznała uczestników warsztatów z ideą tworzenia bombek i innych ozdób z wykorzystaniem materiałów naturalnych bądź recyklingowych. Dzieci dowiedziały się jak stworzyć wiele ciekawych, fajnych i oryginalnych bombek z rzeczy, które znajdą w domu. Następnie odbyła się część praktyczna spotkania, gdzie pod czujnym okiem prowadzących powstawały ozdoby z żarówek i plastikowych butelek ozdabiane guzikami, cekinami, skrawkami materiałów, solą. Wyobraźnia dzieci przerosła oczekiwania pani instruktor. Wszystkie wykonane EKO bombki zawisną w grudniu na świetlicowej choince.

{gallery}wdk/relacje/2014/warsztaty/{/gallery}