×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2015_relaqcje/orkiesta_czacza/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
Ośrodek Kultury w Czyżowicach
Odsłony: 3061

DSCF8033 a6709

Pyszny koncert i niesamowita atmosfera miejsca! W niedzielny wieczór w godzinach wieczornych ucztowaliśmy muzycznie wraz z naszą orkiestrą w pięknym miejscu w Czyżowicach zwanym Czaczą.

Chłód na zewnątrz nie zniechęcił mieszkańców do przybycia na koncert, który tym razem odbył się w środku klimatycznej Restauracji "Rancho Western". Orkiestra wykonała rewelacyjny koncert w dwóch aktach, składający się z ponad 20. utworów, w tym wielu nowych w jej opracowaniu. Zabrzmiały m.in. Tears in Haeven, Fiend like me, Surf City, Never on Sunday, New Your, a na finał Caliente. Akustyka i atmosfera miejsca - wspaniałe! Orkiestrę Gminy Gorzyce działająca przy WDK w Czyżowicach tworzą młodzi muzycy. Niesamowite brzmienie tej orkiestry to wynik ich ciężkiej pracy pod kierunkiem kapelmistrza - Henryka Krótkiego.

 

{gallery}2015_relaqcje/orkiesta_czacza/{/gallery}