b_400_400_16777215_00_images_stories_wdk_wdk_wystawa_i_lalki_08_002.jpg Jak co roku Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach ogłosił konkurs plastyczny skierowany do przedszkolaków z Gminy Gorzyce pt. „Jesienne obrazy i leśne ludki” . Nadesłanych zostało 37 prac w tym: 14 grupowych i 23 indywidualnych.
W konkursie wzięły udział dzieci z Oddziału Przedszkolnego SP w Bluszczowie, Przedszkola Publicznego w Czyżowicach, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gorzyczkach, Przedszkola Publicznego w Olzie, Przedszkola Publicznego w Rogowie oraz Przedszkola Publicznego z Turzy Śląskiej. Prace zostały wyeksponowane na wystawie, którą otwarto w WDK w Czyżowicach 14 listopada 2008r. Jury konkursu wyróżniło 7 prac. Autorów tych prac oraz ich opiekunów zaproszono do WDK w Czyżowicach by wręczyć im pamiątkowe dyplomy i upominki. Ponadto każde przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek .

Wyróżnienia otrzymały: Grupa 6-tatków z Oddziału Przedszkolnego SP w Bluszczowie pod opieką pani Edyty Sosulskiej, Grupa 3,4,5- latków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gorzyczkach pod opieką pani Danuty Szary, Grupa średniaków z PP w Olzie pod opieką pani Moniki Klimek, Zofia Blanik, Oliwia Hetmaniok, Zofia Chlebik z PP w Turzy Śl pod opieka pani Aleksandry Musioł, Zuzanna Cichy, Natalia Sankala i Dawid Huwer z PP w Rogowie pod opieka pani Krystyny Gandyk.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim jego uczestnikom oraz ich opiekunom za udział i włożony wkład w wykonanie nadesłanych dzieł plastycznych.

b_400_400_16777215_00_images_stories_wdk_wdk_wystawa_i_lalki_08_004.jpg

Instruktorzy WDK