Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/wdk/relacje/tydzien_sportu/3 maja 015.jpg '
There was a problem loading image 'images/stories/wdk/relacje/tydzien_sportu/3 maja 015.jpg '
There was a problem loading image 'images/stories/wdk/relacje/tydzien_sportu/3 maja 028.jpg '
There was a problem loading image 'images/stories/wdk/relacje/tydzien_sportu/3 maja 028.jpg '
b_400_400_16777215_00_images_stories_wdk_relacje_tydzien_sportu_3_maja_003.jpg 1 czerwca w WDK odbył się finał Europejskiego Tygodnia Sportu. Dla dzieci przygotowano wiele konkurencji m. in. turniej tenisa stołowego, przeciaganie liny. Rozegrano także rewanżowy mecz siatkówki pomiędzy drużynami Czyżowic i Bełsznicy. Dużą atrakcją był bieg przełajowy o puchar Dyrektora WDK. Zawodników podzielono na trzy grupy:
w kategorii "SP chłopców" wygrał Kamil Mrozek,
"SP dziewcząt" wygrała Agnieszka Szydlik,
"Gimazjum" chłopców wygrał Robert Zając.

Jednostka OSP Czyżowice przygotowała zawody strażackie, w których wzięło udział mnóstwo chętnych ponieważ można było m. in. spróbować użyć węża strażackiego trafiając do wyznaczonego celu, co bynajmniej nie było takie proste.

Oczywiście nie zabrakło chętnych do uczestnictwa w zajęciach aerobicu. Grupa taekwondo działająca przy naszym Domu Kultury zorganizowała pokaz sztuk walki z Międzynarodowym Mistrzem Polski Arturem Dzierwą.

Dużą frajdę sprawiła możliwość sprawdzenia swoich możliwości wokalnych w karaoke dla dzieci. Wiele osób było zdziwionych, że śpiewanie może być takie przyjemne.

Punktem kulminacyjnym imprezy, na który czekali wszyscy uczestnicy zmagań sportowych, było losowanie i wręczanie nagród z rąk Pani Dyrektor WDK. Radości było co nie miara.

3 maja 015.jpg
3 maja 028.jpg
b_400_400_16777215_00_images_stories_wdk_relacje_tydzien_sportu_3_maja_047.jpg

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.