×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2016/relacje/dziennikarze/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
Szkoła
Odsłony: 5746

Dla wszystkich było to duże przeżycie. Mogliśmy podzielić się ze słuchaczami radia naszymi obawami związanymi z rewolucyjnymi zmianami oświacie, ale też wyrazić swoje rozżalenie coraz bardziej realną groźbą likwidacji gimnazjum. Nasze opinie dotarły do Pani Minister Anny Zalewskiej, która w tym samym czasie udzielała wywiadu w siedzibie RMF FM w Krakowie. Uczniowie rozmawiali z dziennikarzami, ale również z zaciekawieniem obejrzeli wóz transmisyjny RMF FM. Mamy młodzież kulturalną, odważnie prezentującą swoje poglądy i zabierającą swobodnie głos bez kompleksu prowincji.

30 listopada 2016 odwiedzili nas dziennikarze Superstacji. Z zainteresowaniem zwiedzili naszą placówkę i zauważyli w jej funkcjonowaniu nowoczesność, ale też wyraźne nawiązanie do tradycji. W rozmowach z dyrektorem szkoły, nauczycielami i pracownikami administracji i obsługi szkoły pojawiły się obawy o los uczniów klas VI szkoły podstawowej, obawy o utratę miejsc pracy, ale też nadzieja na właściwe rozstrzygnięcia władz samorządowych Nagrany materiał można było obejrzeć w kanale ogólnopolskim Superstacji. To był słyszalny głos pracowników gimnazjum. Nie można już zrobić więcej. Czekamy na ostateczne decyzje. Stefania Rodak Dyrektor GM Czyżowice

{gallery}/2016/relacje/dziennikarze/{/gallery}